پایان فعالیت پیام رسان ایرانی بیسفون

بیسفون نخستین پیام رسان بومی ایرانی بعد از 8 سال فعالیت، با ارسال پیام به اعضای خود اعلام کرد که فعالیتش را در 15 اسفندماه 99 به صورت کامل متوقف خواهد کرد، همچنین این پیام رسان از کاربران خود خواست…

پایان فعالیت پیام رسان ایرانی بیسفون
پایان فعالیت پیام رسان ایرانی بیسفون

بیسفون نخستین پیام رسان بومی ایرانی بعد از 8 سال فعالیت، با ارسال پیام به اعضای خود اعلام کرد که فعالیتش را در 15 اسفندماه 99 به صورت کامل متوقف خواهد کرد، همچنین این پیام رسان از کاربران خود خواست نسبت به جمع آوری اطلاعات و فایل های خود قبل از تاریخ ذکر شده اقدام نمایند. متن دقیق پیام به این صورت است:

کاربران عزیز و فهیم بیسفون پس از 8 سال فعالیت در بیسفون به دلایل متعدد تصمیم به توقف فعالیت بیسفون گرفته ایم. از شما که همواره همراه و پشتیبان ما در توسعه و گسترش بیسفون بوده اید بینهایت سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم پس از رفع مشکلات مجددا با قدرت به عرصه این خدمات بازگردیم. از شما خواهشمندیم اطلاعات و فایلهای مورد نیاز خود را تا پیش از 15 اسفند 1399 از بیسفون بردارید چون پس از این تاریخ دسترسی به بیسفون مقدور نخواهد بود. از همکاری شما سپاسگزاریم.

سایت کانال ها با ابراز تاسف از اتفاق پیش آمده و پایان تلخ برای یک پیام رسان ایرانی، با توجه به پیام رسمی شرکت تراشه سبز در مورد اتمام کار آن، مجبور به حذف کانال های ثبت شده بیسفون پس از تاریخ ذکر شده در این سایت می باشد. با آرزوی موفقیت برای سایر پیام رسان های ایرانی فعال.

نظرات

  • چرا کانال های تلگرامی به راحتی پیدا می شن اما چند ماهه دنبال یکی از کانال های ایتا هستم هرچقدر جست وجو می کنم ناامید تر می شم!

  • به نظر بنده همه اطلاعاتتون رو به تلگرام انتقال بدین تا امسال از داخلی حمایت کردم ولی فهمیدم که داخلی سرابی بیش نیست(درکل سیاسیون نخواستند که باشه)

  • پیام رسانه داخلی عالیه، من که مشکلی نمی بینم ، برای استفاده معمولی خوب و عالی هست ایتا

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *